+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com

SentinelOne

Misją firmy jest wspieranie klientów w zakresie szybkiego i efektywnego zabezpieczania przedsiębiorstw

Spółka SentinelOne została złożona w 2013 roku, w Mountain View w Kalifornii, przez grupę ekspertów ds. ochrony IT posiadających wcześniejsze doświadczenie w takich firmach jak: Intel, McAfee, Checkpoint, IBM i Israel Defense Forces. Współzałożycielami spółki są Almog Cohe oraz Tomer Weingarten. Obecnie spółka zatrudnia około 300 pracowników a jej roczne przychody wynoszą 60 mln USD.

Tomer Weingarten

CEO, współzałożyciel

Tomer, współzałożyciel SentinelOne od 2013 roku. Jest odpowiedzialny za kierunek rozwoju, produkty i strategię firmy. Przed SentinelOne Tomer kierował rozwojem produktów i strategią grupy Toluna jako wiceprezes ds. Produktów. Wcześniej pełnił szereg funkcji związanych z bezpieczeństwem aplikacji i doradztwem w różnych przedsiębiorstwach, m.in. był CTO w Carambola Media.

Almog Cohen

 

CTO, współzałożyciel

Almog, drugi ze współzałożycieli firmy SentinelOne. Jest odpowiedzialny za technologiczną wizję firmy, która zapewnia SentinelOne sprostanie nowym wyzwaniom i pojawiającym się zagrożeniom. Almog ma ponad siedemnaście lat doświadczenia pracy w z systemami bezpieczeństwa, w tym siedem lat w Check Point, gdzie pełnił funkcję wiodącego eksperta w dziedzinie bezpieczeństwa, oraz lidera zespołu ds. Innowacji.

Next Generation Endpoint Protection

Przyczyną założenia spółki była niewystarczająca skuteczność działania programów antywirusowych, opartych na metodach analizy statycznych sygnatur oraz potrzeba znalezienia rozwiązania ochrony wszystkich punktów końcowych przed znanymi i nieznanymi jeszcze cyberatakami.

SentinelOne opracował platformę opartą na modelu chmury obliczeniowej SaaS, która zapewnia firmom rozwiązania zabezpieczające punkty końcowe oraz ekspertyzy pozwalające na analizę i identyfikację ataków. Technologia firmy wykorzystuje predykcyjną kontrolę wykonania zdarzeń w celu wykrywania i ochrony urządzeń przed ukierunkowanymi atakami zerowymi w czasie rzeczywistym.

SentinelOne uznany wśród najlepszych

Firma została uznana przez CRN za jedną z The 10 Coolest Security Startups Of 2014 (10 Najfajniejszych Startupów Bezpieczeństwa w 2014 roku). Rozwiązania SentinelOne uzyskały szereg wyróżnień i pozytywnych opinii przez instytucje certyfikujące oprogramowania i standardy bezpieczeństwa gwarantujące najwyższą jakość produktów.

Więcej na stronie www: SentinelOne.com

Zobacz odszyfrowanie komputerów po ataku Ransomware.

Tak może wygląda przeprowadzenie ataku i przywrócenie stacji roboczych do stanu poprzedzającego infekcje typu Ransomware za pomocą SentinelOne.

Wykrywanie, reakcja, zapobieganie i naprawa w jednym autonomicznym systemie

Staw czoła całemu cyklowi życia zagrożeń, aby udaremnić ataki na punkty końcowe. Platforma SentinelOne dostarcza zabezpieczenia, których potrzebujesz, aby zapobiegać, wykrywać i cofnąć znane i nieznane zagrożenia.

ZOBACZ CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI

Antywirus nowej generacji!

„Tym, co odróżnia SentinelOne od reszty, to są nasze behawioralne, oparte na maszynie modele, które potrafią wykryć niemal każdy rodzaj ataku bez wcześniejszej jego znajomości”.

– Tomer Weingarten, dyrektor generalny i współzałożyciel SentinelOne

SentinelOne

Singularity XDR Platform