+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com

SentinelOne

Endpoint Protection Platform (EPP/EDR)

SentinelOne jest platformą reprezentującą nową generację systemów ochrony antywirusowej wszystkich urządzeń końcowych.  Active EDR SentinelOne, opiera się na mechanizmach uczenia maszynowego i sztuczniej inteligencji. Skutecznie zabezpiecza stacje robocze i serwery, przed wszelkiego rodzaju atakiem hackerskim, na każdym etapie cyklu zagrożenia.

SentinelOne Endpoint Protection Platform (EPP/EDR)

SentinelOne jest platformą reprezentującą nową generację systemów ochrony antywirusowej wszystkich urządzeń końcowych tzw. Endpoint. Rozwiązanie SentinelOne – Active EDR (Endpoint Detection and Response) , opiera się na mechanizmach uczenia maszynowego i sztuczniej inteligencji. Skutecznie zabezpiecza stacje robocze i serwery, przed wszelkiego rodzaju atakiem hackerskim, na każdym etapie cyklu zagrożenia.

Szeroka ochrona Urządzeń końcowych przed różnymi trybami ataku

Identyfikacja zagrożeń

Pliki wykonywalne

Trojany, złośliwe oprogramowanie, robaki, backdoory

Bezplikowe ataki

Złośliwe oprogramowanie pamięciowe, wykorzystujące luki w systemach

Dokumenty

Instrukcje wykonawcze ukryte w dokumentach pakietu Office, plikach Adobe, makrach, e-mailach typu spear phishing

Przeglądarki

Możliwe zagrożenia z plików do pobrania, Flash, Java, Javascript, VBS, IFrame / HTML5, różnych wtyczek do przeglądarek

Skrypty

Powershell, WMI, PowerSploit, VBS

Poświadczenia

Mimikatz, wyłudzanie haseł, tokeny

Urządzenia końcowe objęte systemem ochrony

Komputery
Windows
OS X
Red Hat Linux
CentOS
Serwery
Windows
OS X
Red Hat Linux
CentOS
Środowiska Wirtualne
VMware vSphere
Microsoft Hyper-V
Citrix Xen Server

Nowa Generacja systemu ochrony urządzeń końcowych, przed wszelkimi atakami na każdym etapie cyklu zagrożenia

Nowoczesny antywirus

Statyczna analiza z wykorzystaniem sztuczniej inteligencji – Static AI

SentinelOne – Active EDR – wykorzystuje silnik sztucznej inteligencji w celu ochrony urządzeń końcowych przed uruchomieniem znanego lub nieznanego złośliwego kodu (malware) znajdującego się w plikach. W odróżnieniu od standardowych antywirusów, system nie wykonuje powtarzających procesów skanowania urządzeń pogarszających efektywność ich działania.

Inteligentne wykrywanie nowych zagrożeń

Behawioralna detekcja i powstrzymanie zagrożenia z wykorzystaniem sztucznej inteligencji – Behavioral AI

Platforma SentnelOne wykorzystuje modele oparte o mechanizmy uczenia maszynowego, które pozwalają na zidentyfikowanie podejrzanych zachowań, niewykrywalnych przez tradycyjne systemy antywirusowe. Rozwiązanie to pozwala wykryć: złośliwy kod oraz skrypty umieszczone w dokumentach i plikach, bezplikowe ataki wykorzystujące luki w systemach oraz aplikacjach, ataki pochodzących z innych urządzeń znajdujących się w tej samej sieci wewnętrznej oraz blokuje instalacje niechcianych aplikacji (PUP).

Monitoring infekcji i automatyczna reakcja

Aktywny system Endpoint Detection and Response – EDR

Opracowany przez SentinelOne system Active EDR, zapewnia wgląd w wiele danych z urządzeń końcowych i może automatycznie łagodzić zagrożenia. W przypadku wykrycia ataku pozwala na jego szybką identyfikację, wykonanie izolacji sieci i automatycznie zabezpieczyć pozostałe punkty końcowe.  System dokona wyczyszczenia wszystkich efektów złośliwego ataku, łącznie z wpisami w rejestrach i zaplanowanych działań. W ostateczności SentinelOne może także przywrócić stacje robocze do stanu przed zainfekowaniem np. ransomware.

Gwarancja zatrzymania oprogramowania Ransomware

SentinelOne oferuje do 1 miliona dolarów ochrony gwarancyjnej przed atakami ransomware.

Zobacz odszyfrowanie komputerów po ataku Ransomware.

Tak może wygląda przeprowadzenie ataku i przywrócenie stacji roboczych do stanu poprzedzającego infekcje typu Ransomware za pomocą SentinelOne.

Wykrywanie, reakcja, zapobieganie i naprawa w jednym autonomicznym systemie

Staw czoła całemu cyklowi życia zagrożeń, aby udaremnić ataki na punkty końcowe. Platforma SentinelOne dostarcza zabezpieczenia, których potrzebujesz, aby zapobiegać, wykrywać i cofnąć znane i nieznane zagrożenia.

SentinelOne zapewnia bezpieczeństwo i korzyści biznesowe

Sprawdzone przedsiębiorstwo

SentinelOne opracował rozwiązania spełniające potrzeby infrastruktury Twojej organizacji. Skalowalne, Chmura i zarządzanie na miejscu, obsługa offline i solidny interfejs API.

Integracje bezpieczeństwa

Nasz produkt może służyć jako platforma lub jako integrator. SentinelOne ma obecnie 15 integracji dla naszych klientów, w tym Splunk, Fortinet, Okta, BigFix i Tanium.

Gwarancja na ransomware

Nasz szef strategii bezpieczeństwa, Jeremiah Grossman, opracował program gwarancji bezpieczeństwa przed oprogramowaniem ransomware, aby dać zapewnić naszym klientom poczucie bezpieczeństwa gdy pojawią się nowe cyberataki.

Pojedynczy, lekki agent

Lekkość i wysoka wydajność. PC, Mac, Linux, VDI. Mamy cię objętego. Bezpieczeństwo w czasie rzeczywistym na urządzeniu iw pełni autonomiczne.

Certyfikowany i uznany

SentinelOne współpracuje z wieloma instytucjami związanymi z bezpieczeństwem internetowym. Między innymi z takimi firmami jak Gartner, NSS Labs, AV-Test, AV-Comparatives, MRG Effitas, PCI-DSS i HIPAA.

Innowacja napędzana

Dążąc do doskonałości wyobrażamy sobie cyberbezpieczeństwo dla współczesnego świata. Wszystko, co robimy jest tworzone z myślą o zagrożeniach jutra i prewencji z wykorzystaniem behawioralnej sztucznej inteligencji. Równie ważne w tym, co robimy: architektura, infrastruktura i użyteczność.

Certyfikaty i Wyróżnienia

ZOBACZ CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI

Antywirus nowej generacji!

„Tym, co odróżnia SentinelOne od reszty, to są nasze behawioralne, oparte na maszynie modele, które potrafią wykryć niemal każdy rodzaj ataku bez wcześniejszej jego znajomości”.

– Tomer Weingarten, dyrektor generalny i współzałożyciel SentinelOne

Uzyskaj ochronę urządzeń końcowych nowej generacji teraz

Jesteśmy oficjalny przedstawicielem i dostawcą rozwiązań firmy SentinelOne w Polsce.